Plokščiąjį stogą įrengti vidutiniškai pigiau ir paprasčiau, nes nereikia įrengti medinės konstrukcijos – visi sluoksniai montuojami ant gelžbetoninės perdangos.

Prilydomos dangos montavimo instrukcija

Jei ieškote patikimos, ilgaamžės ir estetiškai patrauklios stogo dangos rinkitės prilydomą stogo dangą. Ji pasižymi nedidele kaina, lengvu įrengimu ir aukšta kokybe turinti akivaizdžius savo privalumus. Vienas dažniausių bituminės dangos pritaikymo principų – tai įvairūs komerciniai pastatai, žemo nuolydžio stogą turintys variantai bei daugiabučiai. Iš tiesų galima pasakyti, jog tokio tipo dangą galima pritaikyti prie labai skirtingų namų variantų.

Naudojant naujausias medžiagas ir technologijas mes garantuojame greitą ir aukštą darbų kokybę, Šiuolaikinės stogų medžiagos savo savybes ir elastingmą išsaugo įvairioje temperatūroje ir tarnauja iki 30 metų.

Atliekame visus darbus kruopščiai, apgalvotai ir pagal gamintojo instrukciją.

Flachdacheindeckung in Litauen und Europa

Plokščias stogas - ilgalaikis sprendimas

Stogai įrengiami taip, kad pastato vidus ir po hidroizoliaciniais sluoksniais esančios stogo konstrukcijos būtų apsaugotos nuo išorinio lietaus ir sniego poveikio.

Prilydomos dangos montavimas – greitas ir ilgalaikis procesas. Priklausomai nuo medžiagos stogo garantinis laikas – 30 metų, o laikui atėjus keisti stogą galima tiesiog neardyti senojo stogo, o tiesiog prikliuoti naujų sluoksnių, kad užsandarinti senosios medžiagos tarpus.

Bituminės stogo dangos privalumai

Bituminė stogo danga – lengva, o ją kloti galima ant bet kokio stogo. Ši danga ilgaamžiška, todėl gali tarnauti sąlyginai ilgai. Ritininė bituminė stogo danga turi puikias hidroizoliacines savybes, todėl ypatingai efektyviai sulaiko drėgmę.

Bituminė stogo danga ir jos montavimas vienas iš pigiausių stogo dangos variantų rinkoje. Tiesa, norint rasti ilgai tarnaujanti variantą, čia jau bus būtina pasitarti su ekspertais, kad nusipirkti geriausią sprendimą.

Saugumas ir ekologiškumas. Pasirenkant šią stogo dangą, galite būti tikri, kad ji nekenkia žmogui ir aplinkai.

Flat roof covering in Lithuania and Europe

Svarbu žinoti norintiems bituminės stogo dangos

Bituminė stogo danga turi gausybę pliusų, tačiau privalu žinoti ir įvairius eksploatacinius niuansus. Karts nuo karto būtina priežiūra stogo. Visgi, prilydoma bituminė stogo danga tarnaus ilgai, apsaugos pastato vidų nuo lietaus, krušos ir vėjų. Todėl visus, ieškančius nebrangaus, techniškai pažangaus ir ilgai tarnausiančio sprendimo, turėtų dominti bituminė ruloninė stogo danga.

Prilydomos stogo dangos, turi savyje pakankamą bituminės masės sluoksnį, kurį pakaitinus dujų degikliu ar kitu liepsnos šaltiniu, dangos prilydomos prie paruošto pagrindo, nenaudojant papildomų klijuojančių medžiagų. Pagal dengiamosios masės sudėtį stogo dangos skirstomos į oksiduoto bitumo stogo dangas, toliau vadinamas bituminėmis ir modifikuoto polimerinėmis medžiagomis – bitumo.

Dangos pagal viršutinio paviršiaus apsaugą skirstomos į tinkamas naudoti apatiniams hidroizoliaciniams sluoksniams arba viršutiniams apsauginiams stogo dangos sluoksniams, neįrengiant papildomos apsaugos nuo atmosferinių poveikių. Vienas didžiausių prilydomos stogo dangos privalumų – jos ilgaamžiškumas. Bituminė danga atspindi šilumą (apsaugo stogą nuo perkaitimo), atspari šalčiui ir pasižymi aukštomis priešgaisrinėmis savybėmis.

svarbūs etapai prilydomos
dangos stogo montavime

prilydomo stogo Pagrindo pasiruošimas

1. Pagrindo pasiruošimas

Būtina tinkamai įvertinti esamos konstrukcijos būklę. Pagrindo paruošimas prasideda nuo pašalinamo visų nešvarumų, senos dangos likučių ir kitų nereikalingų objektų, kurie gali trukdyti naujai dangai klotis tolygiai. Atlikus valymo darbus, svarbu atlikti lyginimą ir defektų taisymą – užpildant įdubas, išlyginant nelygumus, taisant įtrūkimus ir kitas defektines vietas, kad būtų užtikrintas vientisas ir lygus pagrindas. Svarbu parinkti tinkamo storio ir tankumo apšildymo dangą, kad pasiektumėte atitinkamą apšildymo kategoriją. 

2. Hidroizoliacinės dangos įrengimas

Garo izoliacijos sluoksnio įrengimas – būtina, kad išvengti kondensacijos po hidroizoliacine danga. Sekantis etapas hidroizoliacinės medžiagos klojimas – pasirenkama atitinkama hidroizoliacinė medžiaga (pvz., bituminės ritininės dangos, EPDM gumos membrana arba skysta hidroizoliacija) ir ji išklojama ant stogo pagrindo. Medžiaga gali būti klijuojama, suvirinama arba laikoma savo svoriu, priklausomai nuo tipo. Toliau sujungimų ir sandūrų apdorojimas užtikrinnt, kad visos jungtys ir sandūros būtų sandariai uždarytos, kad išvengti vandens prasiskverbimo.

Hidroizoliacinės dangos įrengimas

3. Apdailos ir apsaugos sluoksnių įrengimas

Apsauginio sluoksnio dėjimas gali būti skėstinės dangos, pvz., žvyro ar smėlio, kurie apsaugo hidroizoliacinę dangą nuo mechaninių pažeidimų ir UV spindulių.

Techninės įrangos montavimas – ant stogo paviršiaus sumontuojamos techninės įrangos detalės, pavyzdžiui, ventiliacijos angos, antenų tvirtinimai.

Perimetro ir ištraukų apdaila – stogo perimetras ir įvairios ištraukos (pvz., dūmtraukiai, ventiliacijos vamzdynai) apdorojami taip, kad būtų užtikrintas visiškas sandarumas ir estetinis vaizdas.

Flat roof covering in Lithuania and Europe

A++ klasės namams rekomenduojami bituminiai stogai

Siekdama atitikti ES keliamus reikalavimus, Lietuva numatė, kad jau 2021 metų statomų namų energinė klasė būtų ne žemesnė nei A++. Yra daugybė būtų pasiekti A++ kategoriją, o prilydomi bituminiai stogai yra vienas iš jų. Bituminiai prilydomi stogai, lyginant su kitais, pasižymi aukščiausia šilumos varža ir užtikrina pastato energetinį ekonomiškumą.

Siekiantiems sklandaus darbo ir greito rezultato, rekomenduojame bendradarbiauti su Esstogai įmone. Tik ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, įvertinę techninius statinio parametrus ir konkrečios šeimos lūkesčius, pasiūlys geriausią sprendimą stogo padengimui. Bendradarbiaudami su kvalifikuotų darbininkų komandą, galėsite būti visiškai tikri, kad stogo dengimo darbai bus atlikti greitai ir kokybiškai, o jūs galėsite džiaugtis jaukiais ir patikimais namais.

Domina Jūsų stogo kaina?

PlokščiO stogO kainA

Kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai. Kainų diapazonas itin platus, nes pirmiausia kaina priklauso nuo stogo ploto, tiekėjų taikomos kainodaros, stogo išplanavimo ir kitų aspektų.

Medžiagų tiekėjų kainos auga palaipsniui. Tikslų ir galutinį plokščio stogo kainos pasiūlymą sužinosite tiktais konkrečiai nurodė savo namo, daugiabučio, pramoninio objekto išplanavimą, vietą ir norimas medžiagas. 

Dažnu atveju pasiūlome kitų gamintojų medžiagas, kurios rinkoje dar neturi plataus pripažinimo, bet – geros kokybės gamintojų padirbinys. Dirbame su mažos ir didelios apimties projektais ir galime pasiūlyti medžiagų kainas už didmeninę kainą.

Tinkamai kvalifikuoti darbuotojai

Mokslai ir apmokymai

Mūsų vizitinė kortelė – profesionaliai ir kokybiškai atlikti darbai. Tiktais kvalifikuoti darbuotojai galės atlikti stogo remonto, atnaujinimo darbus – kurie tarnaus daugybę metų.

Skiriame laiko, bei pastangų visiems darbuotojams periodiškai atlikti mokymus, bei kvaliikacijos kėlimus.

Patikėkite savo rūpesčius kvalifikuotai, bei profesionaliai komandai

UAB „Esstogai“ įgyvendins Jūsų norus, pasiūlys geriausius statybinius sprendimus, užsakysime gera kaina medžiagas ir atliksime stogo surinkimą nepriekaištingai.

Investuodami į savo būstą, Jūs investuosite į savo patogią ir kokybišką aplinką, bei kasdienybę. Tikime, kad statybų darbai turi būti ne varginantis, o įkvepiantis procesas.

Kurkite idėjas, o visus įgyvendinimo ir statybų darbus palikite mums.

lt_LTLietuvių kalba