Plokščių stogų sistemos

Sužinokite kokios plokščio stogo sistemos tinka Jūsų projektui

Geriausios praktikos sutapdinto stogo dangos sprendimai sukurti atšiauriam šiaurietiškam klimatui ir laikantis aukštų kokybės standartų.

Raskite savo projektui tinkamą sistemą!

Atidengta stogo danga

Kokybiškos vieno sluoksnio stogo membranos atviriems stogams yra ilgaamžės, tvirtos bet kokio tipo klimato sąlygomis, techniškai patikimos ir tvarios.

Žalieji stogai

Apželdinti stogai tampa vis populiaresni, ypač tankiai apgyvendintose miesto vietovėse, kur svarbus stogo panaudojimas. Žaliosios zonos ir stogo terasos prisideda prie vertės didinimo tiek nekilnojamojo turto vystytojams, tiek tiems, kurie gyvena ar naudoja pastatus.

Terasiniai stogai

Stiprios ir patvarios terasų ir balkonų membranų sistemos suteikia jums kokybišką, ilgaamžę terasos membraną, kuri apsaugo nuo problemų, susijusių su drėgme, pelėsiu, puvimu ir korozija.

Šaltas stogas

Vėsinančio stogo sistema naudoja stogo dangą, kurios dokumentuose nustatyta aukšta saulės atspindžio vertė arba SRI (Saulės atspindžio indeksas), kad sumažintų pastato vidaus vėsinimo poreikį.

Saulės jėgainių stogas

Palengvina saulės elementų ar plokščių montavimą ant stogų. Stogo dangos pasirinkimas priklauso nuo to, kokio tipo saulės baterijos bus naudojamos.

Balastiniai stogai

Balastiniai stogai gali būti naudojami gyvenamosioms patalpoms. Balasto svoris reikalauja, kad laikančioji konstrukcija būtų skirta tam tikslui.

Individualus stogas

Stogo dangas naudojantys statybininkai ir architektai džiaugiasi dideliu estetiniu ir vizualiniu lankstumu, neprarandant ilgaamžiškumo ir aplinkosaugos reikalavimų.

Vakuuminis stogas

Vakuuminis stogas – tai unikali sistema, kuriai nereikia tvirtinimo detalių ant stogo paviršiaus. Vėjo jėga sukuria neigiamą slėgį, kuris tvirtai įsiurbia membraną į stogo konstrukciją. Tai ypač gerai tinka dideliems stogo paviršiams.

Apsauga nuo radono

Radono barjeras, kuris prisideda prie gyvybiškai svarbios pastato apsaugos nuo radono. Radono dujos yra radioaktyvi ir kenksminga medžiaga, kuri blogiausiu atveju gali sukelti plaučių vėžį.

Lėtingų vietovių stogas

Speciali stogo dengimo sistema, leidžianti didelio lietingumo zonose apsaugoti stogo dangą nuo potvynio grėsmės.

Gyvenamasis ir rekreacinis turtas

Siūlome plokščių stogų sistemas įvairioms savybėms. Galimi įvairių spalvų gaminiai, kurie yra patvarūs ir reikalauja mažiau priežiūros.

lt_LTLietuvių kalba