Plokščių stogų instaliacijos sistemos

populiariausios plokščių stogų dengimo sistemos

Geriausios praktikos sutapdinto stogo dangos sprendimai sukurti atšiauriam šiaurietiškam klimatui ir laikantis aukštų kokybės standartų.

Raskite savo projektui tinkamą sistemą!

Standartinė persidengimo sistema

Standartinę persidengimo sistemą su mechaniniu tvirtinimu galima montuoti ant visų tipų pagrindo ir naudoti tiek naujos statybos, tiek renovacijos projektuose.

Iš anksto pagaminta sistema

Ši sistema yra geriausias ir greičiausias sprendimas vėjo veikiamose vietose, todėl idealiai tinka, kai stogą reikia uždengti greitai.

Žaliojo stogo sistema

Žaliųjų stogų sistema gali pritaikyti biologinę įvairovę, ekstensyvias ir intensyvias sodinimo schemas ir suteikia aplinkai nekenksmingos estetikos.

Apsaugota sistema

Sistema skirta montuoti ant stogų, prie kurių reikia reguliariai patekti, ir stogų, kurie naudojami kaip poilsio zonos, pavyzdžiui, terasos.

Vakuuminė sistema

Ši unikali sistema naudoja aplinkoje esančias vėjo jėgas, kad išlaikytų membraną. Labai greitai montuojamas, nereikia tvirtinimo detalių.

Pritvirtinta sistema

Visiškai prilipę tirpalai gali būti tinkami, kai garų kontrolės sluoksnio perforacija yra nepageidautina arba mechaninis tvirtinimas yra sunkus arba neįmanomas.

Lietingų vietų sistema

Naudojant šią sistemą vanduo palaipsniui nuleidžiamas ir patenka į lietaus kanalizacijos tinklą, išvengiant perkrovos, dėl kurios kyla potvyniai.

lt_LTLietuvių kalba