Stogas - viena iš sudėtingiausių konstrukcijų name, todėl būtina šios konstrukcijos statybai skirti pakankamai dėmesio ir naudoti kokybiškas medžiagas.

Plokščio stogo dengimo kaina

Esstogai siūlo geriausius alternatyvius stogų dangos ir kitų medžiagų variantus, iš kurių klientas turės galimybę pasirinkti jam optimaliausius ir ekonomiškiausius. Bendraujame tiesiogiai su medžiagų tiekėjais ir siūlome gerą medžiagų kainą.

Stogo dangos kainą sudaro: stogo nuolydis, plotas, namo architektūra, atsparumas, vieta, hidroizoliacija, apšiltinimas ir daug kitų savybių lemia galutinę stogo kainą.

Norintiems kuo tikslesnių skaičių – rekomenduojama kreiptis į info@esstogai.com, nurodant stogo planą arba matmenis, tada tiksliai paskaičiuosime kiek stogo dangos ir susijusių medžiagų reikės stogo įrengimui ir kiek kainuos dengimo darbai.

Plokščias stogas - ekonomiškas pasirinkimas

Renkantis plokščiajį stogą dažniausiai galutinis sprendimas bus susijęs su stogo ekonomiškumu, tačiau stogo ekonomiškumas priklauso ne tik nuo naudojamų medžiagų ir įrengimo kainos. Stogo priežiūra, ilgaamžiškumas, natūrali vėdinimo sistema, hidroizoliacija, patogumas ir daug kitų elementų taip pat įtakoja „ekonomiškumą“.

Palyginus su tradiciniais stogais plokščio stogo įrengimo kaina – gerokai mažesnė, priedo to paprasta priežiūra ir mažesni energetiniai sąnaudų kaštai.

Plokščių stogų medžiagos – ilgaamžės, teisingai prižiūrimas stogas gali tarnauti iki 25-30 metų.

Mažas kiekis medžiagų

Bet kuris plokščias stogas plotu bus mažesnis nei pats plokščiausias šlaitinis stogas. Tai reiškia, kad medžiagų reikės mažiau.

Daug greičiau įrengiamas

Plokščio stogo kaina ir išlaikymas gaunasi daug mažesnis, vien dėl to, kad stogąi greitai įrengiami, prižiūrimi ir remontuojami.

Pigiau remontuoti ir prižiūrėti

Kai kurių plokščių stogų nereikia nuimti, norint suremontuoti ar pakeisti nauju. Senasis stogas gali veikti kaip papildoma hidroizoliacija ar apsauga.

Ekonomiškai išnaudota erdvė

Stogui nereikia papildomos erdvės palėpei. Ant plokščio stogo atsiranda papildomas naudingas plotas terasai, saulės mooduliiams, šiltnamiui ar vieta gėlėms auginti.

3 žingsniai nustatant preliminarią stogo kainą

Norint tinkamai apskaičiuoti tikslią plokščio stogo įrengimo kainą geriausia kreiptis į mus. Tiksliai apskaičiuosime medžiagų kiekius, bei pasiūlysime pirkti pigesnes medžiagas tiesiogiai su mūsų pagalba. Visiems plokštiems stogams suteikiame garantiją.

Kaip pasirinkti stogo dangą?

Šiai dienai stogų dangų paklausa yra ypač didelė – skirtingos medžiagos, skirtingos dangų savybės, skirtingos kainos ir t.t. Pirmiausiai nusistatykite savo stogo dangai keliamus reikalavimus. Tai turėtų būti 2-3 pagrindinės savybes, kurios pagelbės lyginant skirtingas medžiagas ir tokių pačių medžiagų skirtingus gamintojus. Charakterizuojančios savybės gali būti: ilgaamžiškumas, storis, atsparumas išorinės sąlygoms, kaina, priežiūra, triukšmo izoliacija, medžiagos tvirtumas ir t.t.
Išsiaiškinkite, kokia medžiaga tinkama jūsų namo stogui. Seniems namams rekomenduojamos lengvos medžiagos, kad nebūtų apkrauta pastato konstrukcija. Plokštiems stogams tinkamiausios medžiagos yra tos, kurios turi itin geras hidroizoliacines savybes. Galite apylinkėje apsidairyti ir atkreipti dėmesį, kokias medžiagas naudoja panašūs namai. Taip pat pasikonsultuokite su žmonėmis, kurie yra įsirengę namų stogus išsirinkta medžiaga ar medžiagomis. Jie galės pasidalinti kylančiais sunkumais ir jų privalumais.

Nebijokite pasikonsultuoti su Esstogai specialistais, kurie galės pasiūlyti geriausią sprendimą.

1
Atlikti teisingus matavimus

Vien medžiagos pasirinkimas nepadės nustatyti tikslaus biudžeto, kuris bus skirtas namo stogo įrengimui. Svarbu atlikti tikslius stogo matavimus, kurie leis tiksliai paskaičiuoti visų reikalingų medžiagų kiekius.

Rekomenduojame kreiptis į Esstogai specialistus, kurie nubraižys projektą ir tiksliai pamatuos visus atstumus, išsikišimų dydžius, stoglangius, kaminus ir kitus reikalingus parametrus.

2
Įvertinti kokių susijusių medžiagų reikės ir kiek kainuos stogo dengimo paslaugos

Susijusios medžiagos gali būti stogo konstrukcija, hidroizoliacinės medžiagos, apšildymo medžiagos, ventiliacija, tvirtinimo detalės ir daug kitų stogo dengimui naudojamų medžiagų.

Kokių medžiagų ir kiek reikės geriausiai apskaičiuos patyrę Esstogai specialistai. Jie galės greitai ir tiksliai įvertinti kiek reikės difuzinės plėvelės, apdailos detalių, lietaus nuvedimo sistemos, tvirtinimo detalių, kamino ir kitų medžiagų. Taip pat galės įvertinti stogo dengimo trukmę ir kiek kainuos dengimo paslaugos. 

3

Kaip paskaičiuoti kainą

Plokščio stogo dengimo kaina

Plokščio-stogo-dengimo-kaina

Gera hidroizoliacija ir apšiltinančios stogą medžiagos gali padėti sutaupyti lėšas skiriamas šildymui. Tokios medžiagos kaip bitumas turi puikias hidroizoliacines savybes. Nesant gerai medžiagų kokybei, vanduo gali patekti į namo vidų ir paveikti viso namo konstrukciją.

Lietuvoje būtina skirti dėmesį stogo apšiltinimui. Per nekokybiškai apšiltintą stogą netenkama didžioji dalis šilumos, todėl gali išaugti namo šildymui skiriamos išlaidos. Svarbu netaupyti komfortiškam ir jaukiam gyvenimui.

Svarbu nuo garso izoliuoti miegamuosius, nes tai yra „jautrūs triukšmui kambariai“. Padidinto garso teritorijoje vien stogo izoliavimo nepakaks ir reikės taikyti kompleksines izoliavimo priemones.

Šis punktas neįtakoja kainos tiesiogine prasme, tačiau tai labai svarbus aspektas renkantis tiek naują stogą, tiek renovuojant seną. Senų namų, pastatytų daugiau nei prieš 40 metų, namo integralumas ir pastato konstrukcijos stabilumas nėra toks kaip naujų, todėl rekomenduojama seniems pastatams keičiant stogus rinktis lengvesnes stogo medžiagas, kurios sumažins slėgį visai namo konstrukcijai.

Kokybei įtakos turi ne tik dangos medžiaga, bet ir stogo konstrukcija, klimato sąlygos, priežiūra ir daug kitų veiksnių. Renkantis stogui medžiagą, atsižvelkite į tokius klausimus:

Stogo dangos kainai daug įtakos turi pasirinkto gamintojo patikimumas ir žinomumas. Žinomų gamintojų, tokių kaip, , ICOPAL,Bauder, Vedag,Borner, Binne,Mogant,Soprema stogų danga yra vertinama, nes pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe, o tai paprastai kainuoja šiek tiek brangiau. Brangesnės medžiagos dažnai pasižymi patikimumu, ilgesne garantija.

Domina Jūsų stogo kaina?

PlokščiO stogO kainA

Kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai. Kainų diapazonas itin platus, nes pirmiausia kaina priklauso nuo stogo ploto, tiekėjų taikomos kainodaros, stogo išplanavimo ir kitų aspektų.

Medžiagų tiekėjų kainos auga palaipsniui. Tikslų ir galutinį plokščio stogo kainos pasiūlymą sužinosite tiktais konkrečiai nurodė savo namo, daugiabučio, pramoninio objekto išplanavimą, vietą ir norimas medžiagas. 

Dažnu atveju pasiūlome kitų gamintojų medžiagas, kurios rinkoje dar neturi plataus pripažinimo, bet – geros kokybės gamintojų padirbinys. Dirbame su mažos ir didelios apimties projektais ir galime pasiūlyti medžiagų kainas už didmeninę kainą.

Tinkamai kvalifikuoti darbuotojai

Mokslai ir apmokymai

Mūsų vizitinė kortelė – profesionaliai ir kokybiškai atlikti darbai. Tiktais kvalifikuoti darbuotojai galės atlikti stogo remonto, atnaujinimo darbus – kurie tarnaus daugybę metų.

Skiriame laiko, bei pastangų visiems darbuotojams periodiškai atlikti mokymus, bei kvaliikacijos kėlimus.

Patikėkite savo rūpesčius kvalifikuotai, bei profesionaliai komandai

UAB „Esstogai“ įgyvendins Jūsų norus, pasiūlys geriausius statybinius sprendimus, užsakysime gera kaina medžiagas ir atliksime stogo surinkimą nepriekaištingai.

Investuodami į savo būstą, Jūs investuosite į savo patogią ir kokybišką aplinką, bei kasdienybę. Tikime, kad statybų darbai turi būti ne varginantis, o įkvepiantis procesas.

Kurkite idėjas, o visus įgyvendinimo ir statybų darbus palikite mums.

lt_LTLietuvių kalba