Plokščio stogo dengimas

Collen GmbH Frankfurt am Main

Atlikome pilną stogo dangos įrengimą naujame pramoniniame objekte Frankfurte, Vokietijoje. Pasirūpinome projektavimu, medžiagų pristatymu ir atlikome stogo įrengimą per sutartus terminus.

0
Žmonių komanda
0 dienų
Atlikimo terminas
0 m2
Padengta stogo dangos

Apie mus

Mes esame profesionalūs plokščių stogų dengimo meistrai

Atliekame pilną stogo įrengimą pramoniniuose objektuose. Esame atlikę įvairių pramoninių objektų stogo įrengimą visoje Europoje. Tinkami įrankiai ir atestuoti darbuotojai - nepriekaištingos kokybės garantas.

Flat roof covering in Lithuania and Europe
0

Partneriai

Flat roof covering in Lithuania and Europe
Partneriai

Bendradarbiaujame su daugybe kompanijų

Plokščio stogo dengimo darbus atliekame kruopščiai, kokybiškai ir greitu tempu. Bendradarbiaudami su įrankių gamintojais ir medžiagų tiekėjais puikiai išmanome geriausius produktus ir juos naudojame kasdieninėje veikloje.

Paslaugos

Darbų planavimas ir konsultavimas

Tiktais išsiaiškinę Jūsų poreikius, bei esamą situaciją patarsime, bei pasiūlysime geriausią pasiūlymą pritaikytą Jūsų esamai situacijai. Gaukite geriausios kokybės ir kainos pasiūlymą.

Darbų vykdymas

Iš anksto susiplanavę ir susitarę darbus ir pasirūpinę medžiagomis, kokybiškai ir greitai atliekame darbus. Mūsų darbo kokybė yra mūsų vizitinė kortelė, tad atliktiems stogo darbams yra suteikiama garantija.

Medžiagų užsakymas

Pasirinkdami Plokščių Stogų Meistrus sutaupote! Mes esame medžiagų tiekėjų partneriai, klientams suteikiantys galimybę užsakyti medžiagas didmenine kaina be jokio antkainio.

lt_LTLietuvių kalba